240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Zahrádky

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

O projektu

Zahrádky jsou studentský projekt klubu Silicon Hill. Stmeluje členy klubu, kteří se zajímají o zahradničení, kompostování a další podobné aktivity.

Kde nás najdeš

V tento moment nemáme bohužel zatím zasmluvněné prostory, ale dojednáváme místo, kde bychom se mohli realizovat se SÚZ ČVUT v Praze.

Prostory, o kterých jednáme jsou za Školícím Centrem

Pěstování

Jsou zakázány pěstovat jakékoliv omamné látky. Na začátek

//todo

Kompostování

Rádi bychom kompostovali :-)

//todo

Jak to začalo

Kdysi dávno v letech kolem 2012 se objevily první náznaky o založení projektu Zahrádky. Pak kolegyně A. Joštová v roce 2015 podnítila na Strahov Life myšlenku kompostování a v komentářích se rozjela debata o zahrádkaření. Této myšlenky se ujal i J. Hanuš, který se několikrát sešel s kolegyní Joštovou a připravili nějakou původní myšlenku projektu Zahrádek. J. Hanuš následně podal žádost o založení projektu Zahrádky na představenstvu klubu Silicon Hill a projekt byl schválen. Během toho proběhlo pár schůzí i s vedením SÚZ ČVUT v Praze, jmenovitě Ing. Jiří Boháček tč. ředitel SÚZ ČVUT, tč. předseda klubu Silicon Hill Václav Pužman, tč. kolejní manažerga Kristýna Jeziorská a již zmínění Jiří Hanuš. Vedení SÚZ ČVUT se nápad líbil a navrhl prostory za Školícím Centrem. Proběhlo pár prohlídek prostorů a tyto místa oběma stranám vyhovovala. Nyní (13.9.2018) je prostor v řešení a je potřeba ho zasmluvnit :-)

Jmenné prostory

Varianty
Akce