240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

AVC

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání
Logo avc 170.png

Od myšlenky ke skutečnosti

Hlavním cílem klubu Silicon Hill je starost o volný čas studentů na kolejích a Strahově. Organizujeme spoustu akcí od přednášek a diskuzí až po akce polečenské a kulturní. Touhou organizátorů bylo uchovat záznamy z akcí a zprostředkovat je živým vysíláním po síti. Tak vznikl nápad zřídit vlastní audiovizuální centrum, jež by záznamy pořizovalo, archivovalo a šířilo. Jeho realizací je Audiovizuální centrum Silicon Hill.

Život vlastním směrem

AVC si brzo získalo značnou popularitu. Původní myšlenka se rozrostla o další nápady a získala konkrétní tvar. Cílem projektu je vytvořit poloprofesionální studio schopné zaznamenávat a zpracovávat digitální videozáznamy ve vysoké kvalitě. Vybavení bylo zakoupeno z rozpočtu Silicon Hill nebo zapůjčeno od partnerských organizací, se kterými AVC navázalo za dobu svého působení velmi dobré vztahy.

Lidé + technika = výsledky

V současné době se na projektu aktivně podílí víc než tři desítky členů. Využívají několik digitálních kamer a velké množství převážně digitální audio a video techniky, včetně speciální výpočetní techniky pro živé internetové vysílání. Každý týden je pravidelně zaznamenáváno několik akcí a všechny záznamy se postupně objevují na webových stránkách projektu.

Radost z úspěchu

Audiovizuální centrum je velmi úspěšným projektem klubu Silicon Hill. Všem jeho členům patří za jejich práci velký dík.

Webové stránky

Jmenné prostory

Varianty
Akce