240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Wake on LAN

Z old-wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka: '''Wake on LAN''' je funkcionalita pomocí které je možné probudit počítač ze "standby" režimu prostřednictvím síťové karty a jejího připojení do sítě. …)
 
 
Řádka 1: Řádka 1:
'''Wake on LAN''' je funkcionalita pomocí které je možné probudit počítač ze "standby" režimu prostřednictvím síťové karty a jejího připojení do sítě. Více o tom jak Wake on LAN funguje naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Wake_on_LAN . Na strahově Wake on LAN podporujeme a to prostřednictvím [[ISu|IS]], kde si každý uživatel může ve stránce svého zařízení vzdáleně zapnout svůj počítač. Aby to fungovalo je třeba nastavení počítače viz https://www.google.cz/?q=enable%20wake%20on%20lan.
+
'''Wake on LAN''' je funkcionalita pomocí které je možné probudit počítač ze "standby" režimu prostřednictvím síťové karty a jejího připojení do sítě. Více o tom jak Wake on LAN funguje naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Wake_on_LAN . Na strahově Wake on LAN podporujeme a to prostřednictvím [[IS|ISu]], kde si každý uživatel může ve stránce svého zařízení vzdáleně zapnout svůj počítač. Aby to fungovalo je třeba nastavení počítače viz https://www.google.cz/?q=enable%20wake%20on%20lan.
  
 
# Je potřeba povolit Wake on LAN na zařízení
 
# Je potřeba povolit Wake on LAN na zařízení
 
# Na stránce https://is.sh.cvut.cz v detailu zařízení je tlačítko Wake on LAN
 
# Na stránce https://is.sh.cvut.cz v detailu zařízení je tlačítko Wake on LAN
 
# Počítač by se měl natartovat
 
# Počítač by se měl natartovat

Aktuální verze z 20. 9. 2013, 18:17

Wake on LAN je funkcionalita pomocí které je možné probudit počítač ze "standby" režimu prostřednictvím síťové karty a jejího připojení do sítě. Více o tom jak Wake on LAN funguje naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Wake_on_LAN . Na strahově Wake on LAN podporujeme a to prostřednictvím ISu, kde si každý uživatel může ve stránce svého zařízení vzdáleně zapnout svůj počítač. Aby to fungovalo je třeba nastavení počítače viz https://www.google.cz/?q=enable%20wake%20on%20lan.

  1. Je potřeba povolit Wake on LAN na zařízení
  2. Na stránce https://is.sh.cvut.cz v detailu zařízení je tlačítko Wake on LAN
  3. Počítač by se měl natartovat
Jmenné prostory

Varianty
Akce