240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Studentské noviny

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Aktuální stav projektu

Od května 2013 je projekt bez vedoucího a pozastaven. Pokud máš zájem se projektu ujmout, ozvi se projektovému manažerovi.V současné době rozjíždíme nový projekt, kterým jsou studentské noviny. Na první číslo se můžete těšit již v lednu!

S tím ovšem přichází také potřeba získání nových lidských zdrojů, proto do svého redakčního týmu hledáme studenty na tyto pozice:

* Redaktor (neomezeně)

* Grafik (1)

* Korektor (x > 0 & x<= 2 pro x ϵ Z)


Noviny budou vycházet pravidelně v intervalu 1 měsíce a v nákladu cca 1 000 výtisků. Prozatím to vypadá tak, že to budou 4 listy (8 stran) velikosti A4. Ještě však nemáme zvolený

vhodný název pro tyto noviny. Jestliže máš nápad, jak by se mohly jmenovat, nenech si ho pro sebe a napiš nám ho na mail :) Nakonec se noviny třeba budou jmenovat právě podle tvého návrhu.


Chcete si vyzkoušet jaké to je psát do novin? Chcete se stát součástí redakčního týmu? Máte chuť získat nové zkušenosti v oblasti žurnalistiky?


Pak je tohle vhodné právě pro Vás!


V případě zájmu piš na: email noviny@siliconhill.cz zrušen

Jmenné prostory

Varianty
Akce