240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Modelland

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Modelland b4 foto1.jpg Modelland b4 foto2.jpg Modelland b6 foto1.jpg Modelland b6 foto2.jpg

Kdo jsme?

Jsme projekt Modelland pod studentkým klubem Silicon Hill, který je součástí Studentské unie ČVUT.

Co děláme?

Vytvoříme cokoliv z dostupných materiálů. Jde hlavně o modely projektů potřebých do předmětů Fakulty architektury, stavební případně strojní. Prostor. Své si zde najdou i samouci a kutilové.

Proč to děláme?

Jsme parta lidí, kterou baví manuální práce, po které jsou vidět výsledky. Rádi si odpočineme u tvorby modelů případně jiných výtvorů, se kterými si život na koleji trochu vylepšíme.

Kde to děláme?

Najdete nás na kolejích Strahov, konkrétně na bloku 4 (suterén) a bloku 6. (3. patro). Místnost na bloku 4 je soustředěna na zpracování dřeva, kovu a dalších tvrdších materiálů. Nachází se zde 4 pracovní místa, kde každé z nich je specifické dostupnými nástroji okolo sebe. Jedno z nich je vybavení i pro pájení. Místnost na bloku 6 je vybavena primárně na práci s polystyrénem, lepenkou a případně papírem. Nachází se zde 3 pracovní místa, která jsou vybavena nástroji pro práci s měkkými materiály.

Kdy to děláme?

V projektových místnostech jsme většinou po večerech, obvykle od 20 hodin. Pro případné konzultace nebo zapůjčení vybavení je dobré se dopředu domluvit na emailu modelland@siliconhill.cz.

KONTAKT

Jmenné prostory

Varianty
Akce