240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Missak Strahov

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání
V areálu kolejí Strahov proběhla ve středu 8. října 2008 volba Missák Strahov. Soutěžící byli hodnoceni odbornou porotou ve složení Hanka Szüczová (vítězka zápasů v bahně), Dr. Ing. Jaroslav Kuba, Ph.D. (prorektor pro vědecko-technický park a studentské záležitosti ČVUT),Ing. Martin Pavel (zástupce klubu Galibi), Bc. Martin Půlpitel (zástupce z klubu Pod-O-Lee), Adéla Chrastinová (zástupkyně klubu STOH), Ing. Marie Havlíčková (klub Dámy ČVUT), Ing. Míša Lejsková (Ústav biomedicínského inženýrství), Stanislav Hubka (vedoucí areálu kolejí Strahov), Mgr. Andrea Vondráková (rektorát), Ing. Radka Pernicová (Silicon Hill).
Jedenáct soutěžících se utkalo ve třech soutěžních disciplínách. Recitovali báseň, představili projekt a nakonec odpovídali porotě na nejzáludnější otázky. Se soutěžním číslem 1 nastoupil Bc. Jan Pospíšil (Fosfor), který ve druhé disciplíně coby bsd čertík reprezentoval projekt Středisko UN*Xových technologií. Dvojku měl po tento večer Bc.Radovan Igliar(Proteo), ten ve slušivém kostýmu povyprávěl o Cisco Networking Academy. Prezentaci projektu výtvarného ateliéru v převleku malíře předvedl Michal Dozbaba (Miki). Soutěžící s číslem 4, Bc. Ondřej Mašek (iC), pobavil porotu v převleku za sáček čaje, reprezentoval klub Čajovna. S pátým sooutěžícím Ing.Davidem Šafránkem (Safrad) mohla porota zabrousit do jednoho z nejstarších projektů- Čmeláci na Strahově. Miloslav Pekař(Destabilizator) předvedl několik cviků, byl tak ztělesněnou reklamou projektu Fitcentrum. Duši všech přítomných pohladily tóny příčné flétny Bc.Vítka Hlouška, který byl nasazen za projekt Hudebny. S osmičkou na hrudi v kostýmu žolíkové karty přiběhl Martin Pekař (Fresh) jako zástupce klubu STOH. Bc. Radek Beňo(Seth) ve slušivých kalhotách s laclem ukázal, co to je být Macgyver. Roztomilý kostým mravence na Strahově si oblékl soutěžící Dalibor Fanta(bejzz). Tečku tvořil Ondřej Bartas jako svůdný kameraman Audiovizuálního centra ČVUT. Večer moderovala Ing. Petra Bielčíková a Pavla Slezáková
Během náročného a zároveň zábavného klání se s volbou svého "Missáka Sympaťáka" mohlo do soutěže zapojit také publikum, které aktivně spolupracovalo. Nejvíce lístečků od něj neslo jméno Ondřej Bartas. Přes velmi těžké rozhodování nakonec odborná porota usoudila, že třetí místo si zaslouží čertovský úsměv Honzy Pospíšila, stříbrnou příčku si mistrně vymaloval Michal Dozbaba a celkovým vítězem a esem v rukávu se stal Martin Pekař, který se nyní může honosit titulem "Missák Strahov" Gratulujeme!
Celá akce do puntíku splnila svůj účel nejen představením některých aktivit Studentské unie ČVUT, ale položila základ i spolupráci mezi nimi.
Hlavním partnerem soutěžního klání byl klub Silicon Hill , kostýmy soutěžícím dodal Výtvarný ateliér a třem nejvýše umístěným daroval klub STOH členství. Všem děkujeme a těšíme se na shledání při podobné akci!
Foto: Barbora Šedová

Miss1.JPG
Miss2.JPG
Miss3.JPG
Miss4.JPG
Miss5.JPG
Miss6.JPG
Miss7.JPG
Jmenné prostory

Varianty
Akce