240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Insect world

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

O projektu

Nyní hra beží zde: Online hra Insect world, využíváme virtuální server poskytnutý klubem SH.

INSECT WORLD je česká online hra ze světa hmyzu. Postavte se buď na stranu lesa nebo louky a rozhodněte jak se bude dál vyvíjet situace na jedné zapadlé louce kdesi daleko v horách... Bojujte s komáry, hovady a dalšími hmyzáky. Cílem vaší operace je dobytí soupeřova velení. A současně ubránění toho svého.

Řešitelé

Martin Šlapák aka Gimli2 - vedoucí projektu

Legenda

Byli tu před námi a jsou nyní mezi námi, jsou všude kolem nás. Představují 1/4 všech živočichů na zemi, je jich nad 1 000 000 druhů, ano, je to kmen arthropoda, podkmen vzdušnicovci, třída HMYZ. Hmyz byl...je...a... - zda ovšem i bude, tak to už záleží jedině na Vás, hráčích, této on-line hry. Ono totiž bylo nebylo..., kdesi v nádherné podhorské přírodě se kdysi nacházela pod velkým lesem pěkná louka. Na té louce žilo po dlouhá léta vesele mnoho hmyzu. Jednoho dne se však stalo, co nikdo nečekal. Bylo to kolem poledne, když se náhle začalo smrákat. Během 10 minut lilo jako z konve. Pršelo a pršelo a déšť nebral konce. Pršelo už několik dní v kuse a louka se pomalu měnila v bahnitý rybník. Situace v lese byla o poznání lepší. Voda stále stoupala a postupně brala domovy a životy mnoha hmyzáků žijících na louce. Jiné, a těch nebylo málo, to k jejich štěstí jenom odplavovalo kamsi pryč. Déšť postupně slábl až přestalo pršet úplně. Z louky začala odtékat voda a vše postupně usychalo. V tu chvíli vyrazily bojové šiky hmyzáků z lesa a snažily se zabrat co nejvíce z území louky. Plenily zbytky domovů vyplavených hmyzáků a brali na co přišli. Po návratu vojáků domů(do lesa) se začaly stěhovat celé jejich rodiny na louku. Idylka, zdá se, mohla opět pokračovat, nebýt toho, že se v jednom vzdáleném cípu začaly shromažďovat šiky odplavených hmyzáků. A během několika dní vyrazila mnohamilionová armáda vyhnat nové nezvané nájemce zpět do lesa. Lesní hmyz vyhlásil poplach a z lesa se začaly trousit legie bojovníků. Začala nelítostná, nekonečná a ničivá bitva... Na obou stranách byly tisícové ztráty, mračna raněných a agresivita na obou stranách stoupala. Nyní je již mnohá další generace původních bojovníků stále v neúprosné válce. Je tedy na čase s tím něco udělat a ulevit tak oběma stranám. Rozhodněte se tedy nyní, chcete-li bojovat za hmyzáky z LESA či za ty malé nestvůry z LOUKY, a rozhodně nenechejte stav bitvy jak je.

Jmenné prostory

Varianty
Akce