240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Hudebny SH

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Popis projektu

Projekt spravuje vybavené zkušebny na blocích 3, 9 a 10. Hudebny jsou určeny pro členy klubu Silicon Hill a přístup je umožněn po registraci a zaplacení příspěvku na hudebny (500Kč / semestr; registrace na webu). Všechny hudebny jsou vybaveny standartně kytarovým a basovým kombem, bicí soupravou a zpěvovým aparátem. V současné době je provoz projektu (nákup a údržba vybavení) kompletně hrazen klubem Sillicon Hill.

Pohled do historie

Projekt Hudebny SH vznikl v roce 2005. V té době byla na SH jediná "kvalitní" hudebna na bloku 3, která byla plnně obsazena a mnozí lidé neměli možnost se do ní vůbec dostat. Proto byla hledána možnost, jak uspokojit vysokou poptávku po hudebním vyžití studentů techniky. V první fázi bylo potřeba najít vhodné prostory pro provoz hudeben. Vybrány byly sklepní místnosti bloků 9 a 10, které do té doby sloužily jako sklad (blok 10) nebo "nekvalitní" hudebna (blok 9). Tyto místnosti byly zrekonstruovány a odhlučněny z fin. prostředků rektorátu v rámci projektu posiloven SH. Pro nákup vybavení do nově postavených hudeben byl použit tehdy 4Kč fond všech SH bloků a také další peníze rektorátu ČVUT. Na podzim roku 2005 byla uvedena do provozu s rezervačním systémem a hudebny byly plně uvedeny do provozu.

Web projektu a registrace

http://hudebna.siliconhill.cz/

Na tomto webu najdete nové informace o projektu, současná pravidla a jiné informace. Přes tento web je také možné se registrovat, coby člen projektu a začít tak s využíváním zdejších vybavených zkušeben. V blízké době na něj přibude také podrobný inventář všech hudeben s fotografiemi vybavení. Pokud máte jakékoli připomínky k webu, směřujte je na vedení nebo facebook hudeben (viz níže)

Facebook

... kde bychom bez něj byli? ;-)

http://www.facebook.com/hudebnysh

Zde najdete nejaktualnější informace vůbec. Zároveň zde můžete shánět muzikanty, či propagovat svoji tvorbu.

Půjčovací vybavení

Pokud někde pořádáte koncert, nebo hrajete a potřebujete bicí soupravu, zpěvový aparát nebo kytarové aparáty, v Hudebnách je možnost si to vypůjčit zdarma. Nejedná se o žádný high-end, ale na vystoupení to stačí (nakonec je to o muzikantech ;-) ). Je velmi výhodné se domluvit se správcem dopředu (viz kontakty dole)

  • Bicí souprava Sonor 3007 (22" BD, 14" SD, 10" 12" 14" TT + činely)
  • Zpěvový aparát (aktivní PA + bedny Behringer 2x200W + 3 x mikrofon (Shure PG57,58) + stojany na mikrofony)
  • (v krátké budoucnosti) Basové kombo Hartke A70
  • (v krátké budoucnosti) Kytarové kombo Laney Hardcore MXD65

Vedení projektu

Vedoucí projektu Hudebny SH

  • David Navrátil ( d.navratil@sh.cvut.cz, 728974431)

Správce hudebny H10

  • Štěpán Sklenář

Správce hudebny H9

  • Miroslav Chaloupka, Zuzana Kraslová

Správce hudebny H3

  • Ondřej Heřman, Kryštof Halda
Jmenné prostory

Varianty
Akce