240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

FAQ/Obecně

Z old-wiki.siliconhill.cz
< FAQ
Přejít na: navigace, hledání

Jak číst FAQ

FAQ je první instance, na kterou byste se měli obracet, pokud vám něco nefunguje. Za několik let fungování strahovské sítě se zde nashromáždily odpovědi na nejčastější otázky, které může uživatel Strahovské sítě položit. Rozhodně není na škodu přečíst si ho celý, i kdyby vám měl utkvět v paměti jen hrubý obsah. Pokud ale hledate odpověď na konkrétní otázku, využijte funkce hledání ve vašem browseru.

Jak vyhledávat v prohlížeči

Pokud procházíte dokument pouze běžným způsobem, může se vám stát, že odpověď na vaši otázku přehlídnete. Zkuste raději nejdřív vyhledat nějaké klíčové slovo. Např. v Internet Exploreru a v Mozilla Firefox je hledání pod klávesovou zkratkou Ctrl-F.

Jaká omezení platí pro uživatele sítě

Obecně tato omezení upravují Pravidla používání sítě. S postupem doby se ale zjistilo, že je potřeba zavést další omezení. Tato omezení vznikla postupně na schůzích adminů, jsou závazná a jejich souhrn byl pojmenován jako zákoník.

Jmenné prostory

Varianty
Akce