240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

FAQ/Členství - jak to je

Z old-wiki.siliconhill.cz
< FAQ
Přejít na: navigace, hledání

Tak jsem si četl pravidla, stanovy a podobné strahovské dokumenty a mám v tom docela hokej. Tak bych se zeptal, jak to chodí za předpokladu, že jsem zcela tuctový uživatel na Strahově, který platí členský příspěvek 800Kč. Měl bych pár otázek:

Kdo je členem SH?

Každý, kdo zaplatí členský příspevěk základního členství (200 Kč) a podepíše registrační formulář.

Jsem členem SH?

Ano.

Kdo je členem SU (Studentské Unie)?

Viz stanovy SU: Členy SU se mohou stát studenti ČVUT a další osoby, jež vyvíjejí aktivitu zaměřenou k dosahování cílů sdružení. Každý člen kteréhokoliv Klubu je zároveň členem SU.

Jsem členem SU?

Ano.

Mají ostatní koleje taky takové kluby jako je SH?

Ano mají: Pod-o-lee, Sinkule, Buben, Masařka a další.

Jaký má SU vztah k SH a ostatním klubům?

SH je jedním z klubů SU, je podřízen SU, stejně jako kluby Pod-o-lee, Sinkule, Buben, Masařka a další.

Co získám, stanu-li se členem klubu SH?

Získáte možnost využívat služeb klubu Silicon Hill určených pro své členy. Získáte emailovou adresu obvykle ve tvaru J.Prijmeni@sh.cvut.cz. Pokud zaplatíte členský příspěvek síťového členství a vyhovujete pravidlům sítě klubu můžete si do sítě klubu připojit své zařízení. O možnost využívat tyto služby můžete přijít porušením stanov, interních předpisů klubu, nebo dalších souvisejících pravidel.

Jak se stanu členem klubu SH?

Zajděte v úředních hodinách svým registrátorem (každý blok má své registrátory) nebo za zástupcem bloku a řekněte mu, ať vás zaregistruje. Přitom vám řekne vaše identifikační číslo - UID. To pak použijete, až budete platit členský příspěvek - viz [#placeni placení]. Přitom podepíšete registrační formulář, také že budete dodržovat pravidla Studentské počítačové sítě a stanovy klubu Silicon Hill a že souhlasíte s uložením vašich osobních dat v naší databázi. O tom jak, přihlásit do sítě svůj počítač, je psáno níže.

Jmenné prostory

Varianty
Akce