240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

CLEN:Komunikace:Lists

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

E-mailové konference

Princip fungování

E-mailové konference slouží jednotlivým částem klubu ke vzájemné komunikaci. Jejich seznam lze najít na lists.sh.cvut.cz [1]. Ve sloupci "Description" najdete, k čemu nebo komu má konference sloužit a můžete tak posoudit, zda se chcete do konference přidat. Pokud někdo odešle e-mail na adresu nazevkonference@lists.sh.cvut.cz , e-mail se přepošle všem členům konference. Všichni tak vědí, co se v konferenci děje.

Jak se přidat

Do konference se můžete přidat registrací přímo na lists.sh.cvut.cz . Po registraci vám přijde e-mail s odkazem na aktivaci registrace. Pak jste registrovaní. Někdy však registraci musí autorizovat správce, nelze se tedy přihlásit do všech konferencí bez domluvy se správcem. Doporučuje se pro registraci použít e-mail Sillicon Hillu (prijmeni.j@sh.cvut.cz).

Jak odpovídat

Na příchozí e-mail z konference lze odpovědět buďto pouze odesílateli, nebo odesláním odpovědi na adresu konference. Ten pak přijde všem odběratelům.

Odhlášení z konference

Pro ukončení odběru konference klikněte na danou konferenci na lists.sh.cvut.cz a v dolní části stránky zadejte registrovaný e-mail. Pro odhlášení musíte ještě zadat nastavené heslo.

Jmenné prostory

Varianty
Akce