240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Silicon Hill Open Wednesday (SHOW)

Z old-wiki.siliconhill.cz
Verze z 14. 9. 2017, 00:11; Annvlasak (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

O projektu

Web: show.siliconhill.cz.

FB: SHOW, událost: SHOW 2017, SHOW 2016,SHOW 2015, SHOW 2014, SHOW 2013

Twitter: ShowStrahov

Silicon Hill Open Wednesday neboli SHOW je studentský projekt vzniklý v rámci projektů klubu Silicon Hill, jehož cílem je vytvoření openair studentského vícežánrového festivalu s doprovodným programem. Pivem, jídlem...

Projekt je určen především pro mladé hudební naděje z řad studentů, kteří se jinak k účasti na akcích podobného formátu dostanou jen zřídka. Jako účinkující se zde mohou představit širší veřejnosti, získat nové posluchače a cenné zkušenosti s vystupováním pro veřejnost. Získají také možnost vlastní prezentace před manažery z české hudební scény a získání nových kontaktů, čímž mohou v budoucnu zahájit svoji spolupráci.

Pokud máš i ty svou kapelu nebo jsi DJ a chceš si zahrát na SHOW, neváhej a přihlas se!

Jak se přihlásit?

Jednoduše, pomocí webového formuláře na našich webových stránkách.

V případě jakýchkoli dotazů můžete informovat přímo pořadatele na emailu show@siliconhill.cz.

Kdo se může přihlásit?

V podstatě kdokoli, nejlépe člen kapely. Samozřejmě nabíráme i lidi mezi pořadatele a též mezi dobrovolníky, bez kterých by nemohl tento projekt fungovat.

Kdy je možné se přihlásit?

Většinou od začátku zimního semestru až do konce února. Aktuální info najdeš na našem webu.

Podmínky účasti na festivalu

Jediné kritérium, které je myslím pro koncerty tohoto rozsahu nezbytné, je "poslouchatelnost kapely". Proto musíme poslechnout všechny kapely (= nezapomeňte poslat odkaz na web/nahrávku). A tak neváhejte a přihlaste se!

Hlavní princip tvorby programu určuje fakt, že SHOW je festival, který je pořádaný klubem Silicon Hill a Studentská unie ČVUT pro mladé začínající studentské kapely, které mají svou základnu právě v Hudebnách klubu Silicon Hill (tj. mají zde své zkušebny) a jsou členy klubu, nebo jejich členové bydlí na jiných kolejích ČVUT a na ČVUT studují. Proto je SHOW v další řadě určena právě studentům ČVUT. Ne vždy je kapela složena pouze ze studentů ČVUT a tak jsou jako další do programu řazeny kapely složené i ze studentů jiných univerzit v Praze. Dále pak do programu zařazujeme jakékoli studentské kapely a zbude-li místo v harmonogramu, je možné zařadit i kapelu složenou ze studentů a nestudentů, a posléze kapelu nestudentskou.

Jedinou kapelou, která se těmto principům vymyká je headliner, obvykle se jedná o veřejně známou kapelu. Tedy nemusí být studentská.

Principy pro tvorbu harmonogramu a výběr kapel je ve stručnosti možné shrnou takto: kapela je mladá, začínající a „dá se poslouchat“ a její členové jsou:

  1. členové klubu Silicon Hill,
  2. studenti ČVUT,
  3. studenti jiných univerzit v Praze,
  4. jakékoli studentské kapely,
  5. nestudentské kapely.
Jmenné prostory

Varianty
Akce