240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

MacGyver - bastlíři SH

Z old-wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(REFRESH)
Řádka 36: Řádka 36:
  
  
[http://mekgajvr.freehostia.com/ Veřejné Macfórum klubu MacGyver]
+
[http://macgyver.sh.cvut.cz/forum/ Veřejné Macfórum klubu MacGyver]
  
  

Verze z 11. 6. 2007, 19:57

Bastleni.jpg

Foto je ilustrační!

Obsah

O projektu

Každý nejenFELák a přítel elektroniky jistě občas zatouží vzít do jedné ruky pájku, do druhé tištěný spoj, na svá bedra odpovědnost za vyhozené pojistky a něco pěkného a zajímavého si ubastlit.

Jelikož nám na Strahově chyběla bastlírna, rozhodli jsme se ji založit a provozovat tak, aby sloužila všem studentům ČVUT. Navazujeme tak na dřívější existenci dílny na bloku 8.

Kde nás najdete a co vlastně nabízíme?

Naše bastlírna je umístěna na bloku 4 komplexu Strahovských kolejí. V současné době ještě ale z důvodu rozjíždění projektu není v provozu. Koncem října 2006 bychom ale měli být již natolik plně funkční, abychom zajistili plynulý provoz projektu.


Z naší činnosti :

KATALOG

Máš čas a rád bastlíš?Přijď si něco pěkného ubastlit z našeho katalogu zajímavých zapojení. Své zařízení si pak můžeš za cenu komponent odnést domů.

PROJECTS

Pro stálé členy nabízíme možnost zapojení do projektů zajímavého charakteru a povahy.

FREESTYLE

Máš své vlastní zapojení (např do školy, pro domácnost nebo vlastní potěšení) a chybí ti součástky a provozní technika? Přijď, poskytneme ti, co ti chybí..

TALKABOUT

Občasné pořádání zajímavých přednášek odborníků z FELu či jiných oborově příbuzných fakult, ale taky z řad bastlířů (někdo něco zajímavého postavil,chce se se svým nápadem podělit s ostatními, vysvětlit činnost a fci zařízení..)

REFRESH

Máš doma elektrické zařízení, které z neznámého důvodu nefunguje a chceš ho opravit? Přines ho k nám a my se na něho zkusíme podívat..


Veřejné Macfórum klubu MacGyverKontakty na správce :

Radek Beňo   #ICQ: 318-583-723    benor1@fel.cvut.cz
Pavel Pospíchal    #ICQ: 325-209-817    pospip2@fel.cvut.cz
Jan Pospíšil    #ICQ: 96-560-956    pospij5@fel.cvut.cz
Adam Hořčica    #ICQ: 321-823-011    horcicaa@gmail.com
Jmenné prostory

Varianty
Akce