240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Gril11

Z old-wiki.siliconhill.cz
Verze z 12. 8. 2017, 13:06; Thangcz (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Kolejní gril blok11

Kolejní gril je k zapůjčení na pokoji 11/317. Já jsem většinu víkendů na koleji, ale přesto bych vás požádal (je to především pro vaše dobro:o)), abyste si gril pro případné víkendové akce rezervovali klidně během týdne, aby se náhodou nestalo, že vám ho nebude mít v sobotu večer, kdo vydat. (Nesedím stále před compem):o)Dále zde uvedu několik nezbytných pravidel, kterými se bude půjčování grilu řídit.

Pravidla

  • Gril bude zapůjčován tradičně proti platné kolejence obyvatele bloku 11 (kolejenka je platná jen s fotkou). Ta vám bude navrácena zpět, až po té, co předložíte zpět řádně UMYTÝ A VYČIŠTĚNÝ gril (jedná se především o rošt)! Také vás žádám, abyste vraceli gril v době, na které se dohodneme a nepůjčovali ho nikomu jinému bez mého vědomí (případné problémy by byly jen a jen na vaší zodpovědnost).
  • Další pravidlo se týká poněkud nepříjemné situace a tou je poškození grilu. Pravidlo ohledně tohoto problému je následující. Ten, kdo přinese poškozený gril, nedostane zpět kolejenku, dokud mi nepodepíše prohlášení o poškození a nestvrdí svým podpisem, že pokud bude oprava vyžadovat nějaké finanční náklady, tyto nálady zpětně uhradí. Samozřejmě po tom, co mu předložím adekvátní účet. Toto nebude platit, pokud se bude oprava hradit z blokového fondu. Poslední slovo v této záležitosti má zástupce bloku.

Porušení některého z pravidel vás vystavuje riziku, odvety ze strany klubu SH (odpojení od sítě, zákaz vypůjček ostatních věcí na celém Strahovu atd.).

Rezervace

Zobrazení externích informací bohužel vyžaduje povolený JavaScript. Pro zobrazení informací si ho, prosím, povolte.

Kontakt

email : l.bakajsa@sh.cvut.cz


Děkuji, že výše uvedená pravidla budete respektovat a doufám, že se vyhneme jakýmkoliv problémům, které by nám navzájem znepříjemňovali život.:o)


Správci grilu Libor Bakajsa

Jmenné prostory

Varianty
Akce