240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

KLUB:Struktura:Centrala

Z old-wiki.siliconhill.cz
(Přesměrováno z KLUB:Sluzby:Centrala)
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Centrála klubu Silicon Hill

Info

  • Členy centrály si vybírá předseda klubu a představenstvo schvaluje tyto členy centrály.
  • Členy centrály odvolává předseda klubu.
  • Centrála je výkoným orgánem klubu.
  • Předseda uděluje členům centrály pravomoce a určuje pole působnosti, ve kterém se pohybují, jednají a pracují pro klub
  • Centrála je ve většině případů složená z určitých segmentů (PR, HR, finance, kancelář, akademie, ...), které mají na starost manažeři.
  • Členem centrály se stává i místopředseda klubu, který zastupuje předsedu v případě jeho časové či jiné indispozice


Manažeři

Manažer pro vzdělávání

V jeho kompetenci jsou všechny vzdělávací a výukové programy klubu.


Projektový manažer

Řídí, koordinuje a vytváří podporu pro projekty klubu.


Kolejní manažer

Stará se o hladký chod kolejí, komunikaci se SÚZ, správu 8Kč fondu, pomáhá zástupcům bloku.


PR manažer

PR manažer vede skupinku lidí, kteří mu pomáhají udržet dobré jméno SH jak na veřejnosti, tak uvnitř klubu. Zajišťuje pravidelné měsíční mailinfo pro členy, spravuje web a pomáhá při aktualizaci wiki.
Informuje o zajímavých akcích prostřednictvím info.siliconhill.cz a také se stará o fanouškovskou stránku na facebooku [1].
Podrobné informace


HR manažer

V jeho zájmu je udržování dobré nálady a zdravého ducha u aktivních členů klubu, tvorba příjemného a plodného prostředí. Dále hledá s podporou PR manažera nové členy, kteří omlazují fungující tým.


Manažer pro sport

Má na starosti sportovní zařízení a akce, které klub pořádá. Nespravuje přímo všechny sportovní prostory, ale vede jednotlivé správce a pomáhá jim řešit nestandardní záležitosti.
Do jeho kompetence spadá především fitcentrum, blokové posilovny, boulder na bloku 2. Jedná s partnery jako je např. Trenérská škola Petra Stacha, Trenérská škola Olympia, mistra Evropy, VOŠ ČSTV, DaFit, SUZ a další.

Provozní technik

Stará se o technickou část klubu (správa klíčů, nákup vložek, drobné i velké montáže ...). Nakupuje nářadí a spotřební materiál obecně pro klub. Funguje jako odborník a pomocník při montážích ve společenských místnostech, které klub užívá. Správa/spoluspráva místností užívaných studenty na Strahově (klubovny, malé posilovny, fotbálkárny aj.). Spravuje celoklubové nářadí. Stránky provozního technika.


Síťový manažer

Síťový manažer se stará společně s dalšími lidmi o chod, rozvoj a bezpečnost počítačové sítě.


Serverový manažer

Serverový manažer se stará společně s dalšími lidmi o chod, rozvoj a bezpečnost serverů.
Podrobné informace

Jmenné prostory

Varianty
Akce