240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Support

Z old-wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
Řádka 1: Řádka 1:
[http://support.sh.cvut.cz/ http://support.sh.cvut.cz/] je ideální domovská stránka pro všechny strahováky. Je zde k dispozici vyhledávání na [http://www.google.com Googlu], pripojení do [http://www.kos.cvut.cz KOSu], aktuální spojení ze strahova vyhledáváne ze stránek [http://dpp.cz/idos/ Dopravního podníku hl.m. Prahy], aktuální televizní program, teplota na strahově ze [http://teplomer.sh.cvut.cz/ Strahovského teploměru], a mnohé další.
+
[http://support.sh.cvut.cz/ http://support.sh.cvut.cz/] je ideální domovská stránka pro všechny strahováky. Je zde k dispozici vyhledávání na [http://www.google.com Googlu], pripojení do [http://www.kos.cvut.cz KOSu], aktuální spojení ze strahova vyhledáváne ze stránek [http://dpp.cz/idos/ Dopravního podníku hl.m. Prahy], aktuální televizní program, teplota na strahově ze [http://teplomer.sh.cvut.cz/ Strahovského teploměru], spousta odkazů a mnohé další.

Verze z 11. 3. 2006, 20:02

http://support.sh.cvut.cz/ je ideální domovská stránka pro všechny strahováky. Je zde k dispozici vyhledávání na Googlu, pripojení do KOSu, aktuální spojení ze strahova vyhledáváne ze stránek Dopravního podníku hl.m. Prahy, aktuální televizní program, teplota na strahově ze Strahovského teploměru, spousta odkazů a mnohé další.

Jmenné prostory

Varianty
Akce