240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Projekty

Z old-wiki.siliconhill.cz
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Projekty klubu Silicon Hill

V klubu se dá dělat spousta věcí. Můžete využívat aktivit a příležistostí, které nabízí, ale to časem omrzí a zajímavější je se na nějaké takové aktivitě přímo podílet. Pokud nemáte žádný konkrétní nápad, do čeho se pustit a zajímá vás nějaká oblast, oslovte kaspika, nebo člověka který daný projekt řeší. Pokud máte nápad a daná věc v klubu zatím neexistuje, můžete si udělat vlastní projekt - podrobnosti také u kaspika.

Jednorázové akce


Rozpracované projekty

Fungující projekty a služby

Dokončené projekty


Pozastavené projekty

6kč fond

Není to zrovna nejrychlejší, leč taky způsob, jak získat finanční prostředky na podporu projektu z blokových peněz- takže lze čerpat jen finance, které dovybaví nějakým způsobem blok. sepisuju teda pár věci, jak to nejsnadněji zařídit a hlavně co nejrychleji.

tak za prvé je potřeba formulář- řádně vyplnit! máme ho předpřipravený, takže stačí vybrat blok, a k věci: "Žádám o povolení z čerpání 6kč fondu na zakoupení a pod to pěkně vypsat jmenovitě co, kolik kusů a za kolik (ideální zjistit si přesnou cenu a objednat pak z e-shopu)

na takto vyplněnou a vytištěnou žádost(3-4kopie) je potřeba sesbírat podpisy- všech šest. Začněte v klubu- zástupce bloku, kolejní manažer, pak vedoucí hospodářek Martina Kozlová. Když svou žádost ponesete na SÚZ skočte za Ing. Vlasákem a on vám při ústním přetlumočení žádost podepíše a ještě vám pomůže sesbírat podpis Ing. Jaroslava Scheuby a Ing. Zdeňka Zmrzlíka.

6ti podpisy to ještě nekončí. teď je potřeba zajít nechat si vystavit objednávku u paní Slavětínské - ta potřebuje přesnou adresu obchodu nebo firmy, kde zboží budete objednávat a taky IČO a DIČ. Objednáváte-li z více shopů, je lepší mít tedy každý na zvláštním papíře, aby se to nemotalo:-) tohle vystavení objednávky není na počkání, ale do týdne, podle frmolu...

Pak už se domluvte individuálně- naproti je účetní oddělení, kde Vám poradí. Chcete-li zbožína dobírku, objednejte ho na suz s tím, že se domluvíte na recepci, kde necháte Vaše jméno a až přijde očekávaný balíček, skočte za paní Holečkovou, která vám dá potřebný obnos na základě Vaší podepsané žádosti tak, abyste si vše mohli na poště vyzvednout a zaplatit. toť vše:-) hodně štěstí ;-)

Obecně o projektech

Projekty v klubu Silicon Hill tvoří podstatnou část aktivit klubu. Umožňují realizovat zajímavé nápady a zároveň propagují klub navenek (škola, firmy). To zajišťuje klubu lepší pozici, pokud jedná s firmami o spolupráci a i škola to vidí ráda.

Projekt si může vytvořit každý člen klubu. Může se též zapojit do existujícího projektu v jakékoliv fázi, pokud se dohodne s tím, kdo má projekt na starosti. Forma projektů je zvolena zejména proto, aby byl přehled o tom, kdo co dělá, aby byla jasně dána zodpovědnost a mohly se přiřazovat potřebné zdroje.

Jak si vytvořit vlastní projekt

Komerční činnost

Jmenné prostory

Varianty
Akce