240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Piwik

Z old-wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka: '''Piwik''' je služba pro analýzu návštěvnosti webových stránek a aplikací, na SH běží na http://piwik.sh.cvut.cz a slouží především pro monitorgin webů…)
 
Řádka 1: Řádka 1:
'''Piwik''' je služba pro analýzu návštěvnosti webových stránek a aplikací, na SH běží na http://piwik.sh.cvut.cz a slouží především pro monitorgin webů klubu Silicon Hill.
+
'''Piwik''' je služba pro analýzu návštěvnosti webových stránek a aplikací, na SH běží na http://piwik.sh.cvut.cz a slouží především pro monitoring webů SH. Jedná se o obdobu Google Analytics, ale nejsme závislí na připojení do vnější sítě.
 +
 
 +
== Správce služby ==
 +
* Hledá se
 +
* Přístup k super userovi mají: [[Viktor Bohuslav Bohdal]], [[Bronislav Robenek]], [[Dominik Mališ]]
 +
 
 +
== Info o Piwiku ==
 +
* http://piwik.org
 +
* K přihlášení se používají konta z [[IS|ISu]], tzn [[LDAP]], nicméně aby měl člověk k něčemu přístup nejprve mu musí účet připravit super user.
 +
* Vytvořit profil pro novou webovou stránku může pouze super user, takže je třeba jej kontaktovat.
 +
 
 +
== Co dělat když chci sledovat svůj web? ==
 +
* Kontaktovat správce s doménou webu (pro který je třeba připravit konto), a username z [[IS|ISu]], který má mít práva pro zobrazení

Verze z 1. 4. 2013, 01:52

Piwik je služba pro analýzu návštěvnosti webových stránek a aplikací, na SH běží na http://piwik.sh.cvut.cz a slouží především pro monitoring webů SH. Jedná se o obdobu Google Analytics, ale nejsme závislí na připojení do vnější sítě.

Správce služby

Info o Piwiku

  • http://piwik.org
  • K přihlášení se používají konta z ISu, tzn LDAP, nicméně aby měl člověk k něčemu přístup nejprve mu musí účet připravit super user.
  • Vytvořit profil pro novou webovou stránku může pouze super user, takže je třeba jej kontaktovat.

Co dělat když chci sledovat svůj web?

  • Kontaktovat správce s doménou webu (pro který je třeba připravit konto), a username z ISu, který má mít práva pro zobrazení
Jmenné prostory

Varianty
Akce