240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

KOLEJ:SUZ

Z old-wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
 
(Ceníky)
 
(Nejsou zobrazeny 4 mezilehlé verze od 2 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
 
=Správa účelových zařízení ČVUT=
 
=Správa účelových zařízení ČVUT=
Silicon Hill je studentský klub, který provozuje počítačovou síť v areálu studentských vysokoškolských kolejí ČVUT na Strahově. Rozsahem patří k největším studentským sítím v Evropě. Je do ní připojeno téměř 4000 uživatelů a na 40 serverů, které slouží rozmanitým účelům, počínaje mail servery a konče archívem linuxových distribucí. Prostřednictvím akademické sítě ČVUT je strahovská síť připojena k internetu. Připojeným studentům se tak nabízí široký přístup k informacím nezávisle na provozu školních počítačových učeben.
 
 
Strahovská počítačová síť je spravována výhradně dobrovolníky z řad studentů. Jejich hlavní odměnou jsou zkušenosti, které pak využijí ve škole a později i ve svých zaměstnáních. Tito studenti udržují v provozu servery a rozvody kabelů, realizují projekty zaměřené na vlastní rozvoj sítě i pro veřejnost. Tyto projekty bývají obvykle nákladné a proto vždy velmi oceníme finanční příspěvky na jejich realizaci ve formě sponzorských darů.
 
 
==Struktura klubu==
 
* ''[[KLUB:Struktura|Podrobné informace o struktuře klubu]]''
 
  
 
==Ceníky==
 
==Ceníky==
[[Média:kolejne_10.pdf|Ceník (6.10.2011)]]
+
[http://www.suz.cvut.cz/cenik Ceník]
 
+
  
 
==Web==
 
==Web==
 
[http://www.suz.cvut.cz/ http://www.suz.cvut.cz/]
 
[http://www.suz.cvut.cz/ http://www.suz.cvut.cz/]
 +
 +
==Menzy==
 +
 +
O menzách obecně [http://www.suz.cvut.cz/menzy zde], konkrétně naše Strahovská [http://www.suz.cvut.cz/menzy/menza-strahov zde]. Aktuální jídelníček je na stránkách [http://agata.suz.cvut.cz/jidelnicky/index.php Agáta], elektronická kniha přání a stížností zde: [[Menza.sh.cvut.cz]].
 +
 +
Bagety jsou "dotované" od samotného SÚZ, který prodává různým (student, ostatní,...) různě. S "oficiální" dotací od státu na hlavní jidlo to tedy přímo nesouvisí. (Viz [http://menza.sh.cvut.cz/index.php?pg=view&topic=182].)
 +
 +
"Hlavní" dotace se vztahuje na hlavní jídlo a je poskytována státem prostřednictvím škol. Její aktuální výše se odečítá od základu ceny jídla ještě předtím, než se přičte daň.

Aktuální verze z 5. 7. 2012, 13:40

Obsah

[editovat] Správa účelových zařízení ČVUT

[editovat] Ceníky

Ceník

[editovat] Web

http://www.suz.cvut.cz/

[editovat] Menzy

O menzách obecně zde, konkrétně naše Strahovská zde. Aktuální jídelníček je na stránkách Agáta, elektronická kniha přání a stížností zde: Menza.sh.cvut.cz.

Bagety jsou "dotované" od samotného SÚZ, který prodává různým (student, ostatní,...) různě. S "oficiální" dotací od státu na hlavní jidlo to tedy přímo nesouvisí. (Viz [1].)

"Hlavní" dotace se vztahuje na hlavní jídlo a je poskytována státem prostřednictvím škol. Její aktuální výše se odečítá od základu ceny jídla ještě předtím, než se přičte daň.

Jmenné prostory

Varianty
Akce