240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

KLUB:Akademie

Z old-wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
(přidán CryptoFest)
Řádka 23: Řádka 23:
 
* [[Trenerska_skola|Spolupráce Silicon Hillu a Trenérské skoly Petra Stacha, mistra Evropy]]
 
* [[Trenerska_skola|Spolupráce Silicon Hillu a Trenérské skoly Petra Stacha, mistra Evropy]]
 
* [[SUT | Středisko UN*Xových technologií - SUT SH]]
 
* [[SUT | Středisko UN*Xových technologií - SUT SH]]
* [[InstallFest | InstallFest]]
+
* [[InstallFest]]
 
+
* [[CryptoFest]]
  
  

Verze z 29. 10. 2013, 00:33

Akademie - Vzdělání

Budova školicího centra za blokem 7

Klub Silicon Hill není jen o samotné síti a životě na kolejích Strahov. Klub podporuje i nejrůznější vzdělávací aktivity. Tyto akademie doplňují hodně teoretické vzdělávání na škole o praktické kurzy. Jedním z nejstarších je Cisco Akademie Studentské unie ČVUT , která je zaměřena na konfiguraci a správu Cisco prvků (na Cisco prvcích je postavená celá strahovská síť).

Tyto jsou vždy zaměřené na konkrétní produkty daných společností. A již na první pohled vám je jistě jasné, že jsou určeny hlavně pro počítačové nadšence, programátory apod. Klub ale myslí i na stavaře, architekty a strojaře. Pro ně jsou zde akademie Autodesk a Adobe. V nich se naučíte nejen kreslit v AutoCadu, ale také modelovat a renderovat v 3ds max. Pro architekty je zde kurz InDesignu a Photoshopu popř. Illustratoru od Adobe Academie.

Mnoho kurzů je ukončeno celosvětově uznávaným certifikátem, kterým se můžete prokázat u budoucího zaměstnavatele. Na druhou stranu i necertifikované kurzy vás naučí mnohé a do životopisu si jistě budete moct přidat další řádek.

Pro účely vzdělávání je na strahově vybudováno Školicí Centrum. Některé akademie však využívají vlastních prostor, například CNA učebnu na bloku 7.

Seznam akademií v klubu Silicon HillJmenné prostory

Varianty
Akce