240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Grantový fond

Z old-wiki.siliconhill.cz
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Řádka 1: Řádka 1:
Grantový fond je část rozpočtu, která je určená k proplácení úšpěšně ukončených školení a kurzů aktivních členů. Z tohoto fondu se odpouští zpětně, to znamená, že vám může být schváleno čerpání z fondu až PO úspěšném ukončení kurzu či školení. Pokud chcete z fondu čerpat, je nutné, abyste splňovali podmínky pro čerpání z grantu a také je důležité, abyste se řídili podle uvedeného postupu.
+
Grantový fond je část rozpočtu, která je určená k proplácení úšpěšně ukončených školení a kurzů aktivním členů. Proplácení probíhá zpětně, to znamená, že vám může být schváleno čerpání z fondu až <b>PO</b> úspěšném ukončení kurzu či školení. Pokud chcete z fondu čerpat, je nutné, abyste splňovali podmínky pro čerpání z grantu a také je důležité, abyste se řídili podle uvedeného postupu.
  
 
== Podmínky pro čerpání z grantového fondu ==
 
== Podmínky pro čerpání z grantového fondu ==

Verze z 4. 8. 2012, 23:11

Grantový fond je část rozpočtu, která je určená k proplácení úšpěšně ukončených školení a kurzů aktivním členů. Proplácení probíhá zpětně, to znamená, že vám může být schváleno čerpání z fondu až PO úspěšném ukončení kurzu či školení. Pokud chcete z fondu čerpat, je nutné, abyste splňovali podmínky pro čerpání z grantu a také je důležité, abyste se řídili podle uvedeného postupu.

Podmínky pro čerpání z grantového fondu

  • Musíte být alespoň rok aktivním členem ve studentském klubu Silicon Hill (dále jen SH)


Postup pro čerpání z grantového fondu

1. vyplnit žádost o čerpání z fondu (viz Dokumenty)

2. vaše žádost musí být schválena na nejbližším zasedání představenstva, na kterém budou žádosti schvalovány


Žádost (dokument Word 97-2003) Soubor:Žádost o čerpání 2012.docx

Žádost (dokument Word 2007) Soubor:Zadost o cerpani 2012.doc


50% vyčerpáno50% zbývá
Jmenné prostory

Varianty
Akce