240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png Content of this wiki is DEPRECATED 240px-Diamond warning sign (Vienna Convention style).svg.png

Akce ZS 2012/2013

Z old-wiki.siliconhill.cz
Verze z 5. 10. 2012, 18:25; Bakys (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Akce Prvák

Akce určená především pro všechny nové studenty, na které budou seznámeni s tím, jak to zde na kolejích chodí, jakých aktivit se mohou účastnit a bude vám podrobněji představen náš studentský klub společně se svými projekty, kterých se můžete aktivně účastnit po dobu svého bydlení na Strahově. Určitě si tuto akci nenechte ujít, neboť se dozvíte důležité informace také o škole, o tom, jak řešit problémy apod. Akce se pořádá 19.9. od 20:00 ve Strahovské menze.

Blokové hry

Již se to pomalu stává tradicí, že i letos se budou konat Blokové hry. Avšak oproti loňskému roku prošli mnohými změnami, o kterých se můžete dočíst na www.blokovehry.siliconhill.cz. Harmonogram jednotlivých blokových her vidíte na téže stránce. Rádi byste se blokové hry zúčastnili? Pak se nebojte kontaktovat někoho ze svého bloku a on vás zajisté zařadí do týmu k dané hře. A pokud by vám přeci jen neodepsal, přijďte na blokovou hru a určitě nakonec zjistíte, že vás je tam z bloku dostatek na složení družstva. Vždyť blokové hry jsou tu pro vaši zábavu, abychom vám ukázali, že život na kolejích není jen o učení nebo o tom sedět celý den u počítače, ale že život na Strahově je vlastně týmová spolupráce, která se dá snadno proměnit v zábavu. Využijte tedy tuto možnost a doražte!

Dny otevřených dveří

Většina projektů na Strahově pořádá Den otevřených dveří, kdy se můžete zajít podívat do projektu, co se tam dělá, jak to tam probíhá, zjistit si, jak se stát členem projektu apod. V té době vám správci projektu vše rádi vysvětlí a předvedou.

Dny otevřených dveří najdete v Harmonogramu

Strahov open air

Šestnátý ročník snad už legendárního festivalu Strahov OpenAir letos využije poslední vlákna babího léta a na Strahově bude zase pěkně veselo.

K tanci i poslechu zahrají nejméně:

  • Vagyny dy Praga
  • Tleskač
  • Sunshine
  • Support Lesbiens
  • Midi Lidi

V Klubu 007 vystoupí:

  • Broum Band
  • Civilní Obrana


A samozřejmě pro Vás máme spoustu dalších vychytávek. V Universum stanu to rozjede DJ Rockstar a Pivo poteče proudem. Checkujte FB event, průběžně budeme dodávat další info.

FB událost

Exkurze do centrální serverovny

Centrální serverovna se nachází exkurzy v přízemí bloku 8.

Exkurze se koná 8.10. a 30.11. vždy od 22:00, sraz zájemců je v přízemí bloku 8.


Halloweenská párty na Hvězdě

Jmenné prostory

Varianty
Akce